Bize Ulaşın: 0216 661 11 91

  • Özbekistan Tacikistan Tükmenistan Parsiyel Yük taşımacılığı  Özbekistan Tacikistan Tükmenistan Parsiyel Yük taşımacılığı, grupaj, komple yük taşımacılığı, özbekistan taşımacılık   Özbekistan Tacikistan Tükmenistan Yük taşımacılığı
Parsiyel Yük Depolama Himetleri

Hakkımızda

Firmamız Özbekistan Ana hat olmak üzere Türkmenistan ve Tacikistan'a parsiyel ve komple taşımalar yapmaktadır.

GVS TRANS kurulduğu yıldan itibaren uluslararası kara yolu ,depo ve antrepo alanlarında liderlik vizyonuyla hizmet vermektedir. Sahip olduğu vizyon ve açıklık ilkesi doğrultusunda lojistik sektöründeki en küçük gelişmeyi dahi yakından takip etmekte, müşteri beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirecek şeklide yapısına adapte etmektedir.

500 m2lik depomuzda, konusunda uzman personelimiz ve modern istifleme araçları ile depolama hizmetleri veriyoruz.

GVS TRANS profesyonel kurgusu ve çalışma disiplini sayesinde kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında pek çok seçkin kuruluşun kara yolu, taşımacılığını üstlenmiş ve bu hizmetleri başarıyla yapmaktadır.

GVS TRANS güçlü iş ortak kimliğiyle her geçen gün müşteri portföyüne yenilerini katmakta ve sektördeki liderlik hedefini doğru sağlam adımlarla yol almaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak yatırımlarına hızla devam eden GVS TRANS kara yolu taşımacılığını öz mal varlıkları ve sınırsız sayıda araç kiralama portföyüne sahip yapısıyla filosunu sürekli genişletmektedir. Dünya şirketi olmayı hedefleyen GVS TRANS ÖZBEKİSTAN- ve Türkiye de önde gelen muadil firmalarla uzun zamandır işbirliği içindedir. Türkiye Cumhuriyetlerinde geniş ağa sahip olan GVS TRANS gün geçtikçe hızla büyümektedir. Sektörümüzle ile ilgili yeniliklerde yaratıcı ve uygulayıcı olmak, bunun için doğru zaman ve doğru yerde eldeki teknolojileri kullanarak müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde mevcut çözümler üretmek. Lojistik ve Proje Taşımacılığı denince, akla ilk gelen güvenilir ve alternatif yaratan markalardan biri olmak.

İLKELERİMİZ:

· Değişim ve gelişmeleri beraber aktif olarak yönetmek
· Biliriz ki verilmiş sözlerin yerine getirilmesi kazançların en büyüğüdür.
· Müşteri ve çalışan bağlılığı öncelikle ilk hedeflerimizdendir.
· Müşterimizin isteklerini kendi isteklerimiz olarak görüp ona göre hareket ederiz.
· Kalite yaşamımızın bir parçasıdır ,bu düşüncemizin yayılması hedefimizdir.

Parsiyel Yük taşıma

GVS TRANS © Parsiyel ve Komple Yük Taşımacılığı 2018. İstanbul